Facebook’ta Sayfa Beğenisi Nasıl Artırılır?

Facebook’ta daha çok kişiye erişebilmek ve bilinirlilik kazanabilmek için pek çok hizmet veren şirket/kişiler bu yola başvurmaktadır. Facebook’ta sayfa beğenisini artırmanın faydalarını ve bunu nasıl yapacağınızı sizler için paylaşıyoruz.

İlk olarak Facebook’ta beğeni artırmanın faydalarından bahsedersek;

Beğeni artırmak takipçilerinize güven ve başarılı bir profil izlenimi oluşturur.

Beğeni artırmak keşfedilme şansınızı artırır.

Popülarite sağlar. Popülarite sağlamak, merak ve istek uyandırır. Bu sayede takipçiniz artar, takipçiniz arttıkça popülariteniz çoğalır ve bu kısır döngü devam ettikçe devamlı olarak kazanma şansınız doğar.

Ekonomik facebook sayfa beğenisi ücreti ile facebook hesabınız için ihtiyacınız olan hizmetleri SadeceOn’da bulabilirsiniz. Güvenilir ödeme sistemi ile talep ettiğiniz tüm hizmetleri SadeceOn sizlere sunmaktadır. Dilerseniz facebook takipçi, dilerseniz facebook beğeni ya da facebook yorum satın alarak hesabınızı ve paylaşımlarınızı daha fazla insana ulaştırabilirsiniz. Siz de hemen https://www.sadeceon.com/facebook linkine tıklayın ve kaliteli hizmetleri uygun fiyata almanın keyfini yaşayın!

Peki gelelim Facebook’ta sayfa beğenisi artırmanın yollarına. Facebook’ta organik sayfa beğenisi nasıl artırılır?

1-Yarışma/Çekiliş Düzenlemek

Yarışma/Çekiliş düzenlemek tamamen beğeni üzerine şekillenmiş bir kurgu ya da taktiktir. Bu yarışma türü etkileşimi artırmak için oldukça çok kullanılan ve basit bir yöntemdir. (Yorum yarışmaları, fotoğraf paylaşımı yarışmaları, ufak hediyeler ile çekilişler..)

2-Karşılama Videosu

Facebook açılış sayfanızda dikkat çeken ve yaratıcı bir karşılama videosu koymanız ilgi çekmenize ve merak uyandırmanıza sebep olur.

3-Tüm Platformlarda Aktif Olmak

Tahmin edersiniz ki Facebook’ta olmayıpta başka mecralarda aktif olan çok fazla insan var. Bu sebeple sayfanızda paylaşacağınız her gönderiyi diğer sosyal medya hesaplarınızda da eş zamanlı olarak paylaşmanız sizin yararınıza ve daha çok kitleye erişmenize sebep olacaktır.

sosyal medya

4-Takipçi Analizi

Facebook sayfanızı beğenen takipçilerinizin ne zaman online olduğunu öğrenin. Gönderi yayınlamadan önce takipçilerinizin online olma zamanlarına göre planlayıp paylaşım yaparsanız daha çabuk etkileşim almanıza yardımcı olacaktır.

5-Gönderi Sıklığınızı Arttırın

Kullanıcılar gün içinde ortalama 35-60 dakikasını Facebook’ta geçiriyor. Bu sıklıkla ziyaret edilen bir mecrada paylaşım yapılmadığı taktirde kaybolup gidebilirsiniz. Önerimiz günde en az 2 en fazla 3 gönderi paylaşıyor olmanız. Takipçilerinizle bir arada kalabilmeniz ve kaybolup gitmemeniz için önemli bir kural.

6-Eski Gönderiler

Bu yöntem hem çoğu kişinin kullandığı hem de işinizi kolaylaştıracak bir yöntem. Elinizde paylaşabileceğiniz stoğunuz kalmadı ise eski gönderilerinizden fazla etkileşim aldıklarınızı seçip tekrar paylaşabilirsiniz. Bunu yapmanız eski içeriklerinizin unutulmamasını da sağlayacaktır.

7-İmza Alanı

Facebook sayfanızdan yolladığınız e-postaların imza bölümüne Facebook sayfanızın linkini eklemeniz çok etkili bir yöntem olacaktır.

8-Paylaşılan Görseller ve Sayfa Düzeni

Paylaşılan görsellerin kalitesine, içeriğine, takipçilerinize hitap etmesine çok dikkat etmelisiniz. Gelişi güzel paylaşımlar yapmamalısınız. Tüm paylaşımlarınız birbirini destekleyen paylaşımlar olmalı. İnsanların sizi ne için takip ettiğini unutmadan, onların istekleri doğrultusunda plan yapmalısınız. Her gönderi sayfanıza uygun ve kitlenize hitap etmeli. Bu şekilde iyi bir sayfa düzeni elde edebilirsiniz.

9-Bilgi İçerikli Paylaşım

Facebook sayfanızda belli zaman aralıklarında profilinize uygun olarak bilgi veren bir gönderi paylaşımı yapabilirsiniz (teknoloji sayfası:Dünyada 60 saniye içerisinde 187 milyon elektronik posta gönderimi yapılıyor. gibi..).

10-Sayfa Beğenisi Satın Alma

Çoğu kullanıcının başvurduğu yollardan birisi de beğeni satın almak. Organik beğeni elde etmek elbette hepimizin tercih ettiği bir yol, fakat bazen organik beğeni kazanabilmek için bile beğeni satın almamız gerekebiliyor. Başta da beğeni artırmanın faydalarında anlattığımız gibi. Ücretli ve ücretsiz bir çok siteye ulaşabilirsiniz beğeni satın alabilmek için.

https://teknolojikhaberler.net/markalasmak-icin-ne-yapilmalidir/

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?
😡
0
😥
0
👎
0
👍
0
😆
0
😱
0
Yorumlar
  • Ferhat Demirci 11 ay önce
   0

   Faydalı güzel bir makale olmus. Emeğinize sağlık.

  • Caner 11 ay önce
   0

   5-9 maddeleri sıklıkla yapmaktayım, cidden faydasını çok iyi derecede gösteriyor. Heleki insanların bilgisini çekecek bilgi paylaşımları ise o zaman sayfaya Yeni kullanıcı olarak faydasını çok görüyorum.

  • Bilim Aşığı 7 ay önce
   0

   Faydalı bir çalışma

Site İçi Arama
Kategoriler
Son Yorumlar
AffiliateLabz
Great content! Super high-quality! Keep it up! :)
Bilim Aşığı
Faydalı bir çalışma
ÖğrenciYardım
Ülkemizin Netflix'te dizilerini görmek gerçekten gurur verici :)
ÖğrenciYardım
Harika bir içerik.
AffiliateLabz
Great content! Super high-quality! Keep it up! :)
Popüler
Son Yorumlar
AffiliateLabz
Great content! Super high-quality! Keep it up! :)
Bilim Aşığı
Faydalı bir çalışma
ÖğrenciYardım
Ülkemizin Netflix'te dizilerini görmek gerçekten gurur verici :)